למידע והזמנות: 03-5569545
דוא"ל: bigphoneparts@gmail.com
חנקין 96 חולון [חנקין ההסתדרות],  
      דף הבית | מעבדת תיקונים | אחריות לאייפון | מחירון ותקנון | מדריך לשימוש | צור קשר
 
    דף הבית
    תיקון אייפון- תקלות נפוצות
    תיקון סמארטפון
    ביטוח לאייפון
    תיקון אייפד
    מעבדת תיקונים
    האייפון נרטב?
    מידע על תיקון אייפון
חיפוש :

תיקון אייפון

מכשיר האייפון שברשותכם הוא מכשיר אלקטרוני וככל מכשיר אחר גם הוא עלול להינזק או להתקלקל. אל חשש, לרוב הקלקולים יש פתרונות מהירים וזמינים בהישג ידכם.

תיקון רכיב שמע

 התקלה הנפוצה ביותר היא בעיה ברכיב האודיו של האייפון. התקלה נגרמת לרוב מנפילה של האייפון לרצפה. בתיקון רכיב האודיו של האייפון אין צורך בדרך כלל להחליף את הרכיב, ואפשר להסתפק בתיקון הרכיב הקיים. עלות התיקון עומדת על 250 ₪ ומשך זמן התיקון – כשעתיים. התיקון במקרה זה מבוצע ללא אחריות, שכן אין אחריות על נפילת המכשיר.
במקרים קשים יותר יש צורך להחליף את רכיב האודיו, מה שמייקר את עלות התיקון, וזו עומדת על 600 ₪. מובן שגם משך זמן התיקון ארוך יותר.

האייפון נרטב

אם האייפון נפל למים או לאסלה יש לכבותו באופן מידי ובשום פנים לא לנסות להדליקו בשנית. מובן שחיבור למטען הוא מסוכן ביותר במקרה כזה. במקרה שהאייפון נרטב יש להניחו לייבוש אבל בשום אופן לא לנסות לייבש בעזרת מייבש שיער.
אם האייפון נרטב במי ים, המצב חמור עוד יותר מפני שאז מדובר במים מלוחים שעלולים לפגוע קשות ברכיבים האלקטרוניים הזעירים שבאייפון. במקרה כזה יש להגיע בדחיפות למעבדת השירות הקרובה , שם יפרקו את האייפון לכל חלקיו וחלקיקיו ותחל פעולת ניקוי יסודית ואטית לכל השבבים הקטנים והזעירים והמעגלים האלקטרוניים בעזרת אלכוהול מיוחד לתיקון אייפון. הטיפול במקרה זה ארוך, יסוד ומדוקדק.

צג האייפון נסדק או נשבר

צג אייפון שנסדק או נשבר חייבים להחליף. יש סוגים שונים לצגי אייפון 4, והם נבדלים באיכותם ומחירם שונה בהתאם. חשוב לבחור בצג איכותי ועמיד לאורך זמן.

סוללה ישנה

כשנוצר הצורך להחליף את סוללת האייפון, יש לוודא שהסוללה החדשה מקורית (חשוב מאוד!), איכותית ובעלת אורך חיים רב. כמובן, יש לוודא שמקבלים אחריות לסוללה שמחליפים.

אז אם מכשיר האייפון שלכם התקלקל או נפגם, אל תמהרו להחליפו בחדש. תוכלו לתקנו במעבדות המורשות ולקבל מכשיר מתוקן שמתפקד כחדש.

  Bigphone | כתובת: חנקין 96 חולון |  טלפון: 03-5569545 | www.bigphone.co.il